Ortopedická ambulance
Poliklinika Žďár nad Sázavou

      

Na ortopedické ambulanci pracuji s kolegou MUDr. Petrem Maluškem. Provoz ortopedické ambulance naplňuje kompletní spektrum péče o pohybový aparát.

V dnešní pojetí je ortopedie operační obor. Preferujeme osobní přístup v komplexní péči o pacienta. V praxi to znamená, že jeden specialista řídí u pacienta léčbu konzervativní, ev. indikuje operativu. Ve většině případů sám operuje a taktéž obstará a garantuje pooperační péči. Naše partnerské pracoviště je ortopedické oddělení pod vedením Prim. Doc. MUDr. J. Pilného Ph.D. ve spádové nemocnici v Novém Městě na Moravě.

V  budově polikliniky máme veškeré zázemí komplementu, v první řadě  RTG a laboratoř. V mezioborové péči máme možnost koordinovat spolupráci se specialisty odbornosti rehabilitace, chirurgie, neurologie a dalších. V rámci objektivního vyšetření rutinně využíváme moderní a nezatěžující sonografické vyšetření, které je v současné době u mnoha  ortopedických diagnóz suverénní a nezbytné.   

K vyšetření na ortopedické ambulanci, mimo děti a dorost ve čtvrtek, standardně objednáváme. Osobně, telefonicky a e-mailem. V případě potřeby akutního vyšetření, informujeme pacienty v tom smyslu, že každý má svého registrujícího – ošetřujícího lékaře, lékaře prvního kontaktu, kterého by měl při zdravotních obtížích vyhledat. Pokud ošetřující lékař vyhodnotí stav  jako vyžadující neodkladné vyšetření ve specializované ambulanci, může vydat písemnou žádanku k akutnímu ortopedickému vyšetření. V tom případě je klient v naší ambulanci přijat bez objednání. Prosíme o respektování provozního řádu ambulance.

Blog     Fotogalerie

"Salus aegroti, suprema lex."

Zdraví nemocného je nejvyšší cíl.

Ordinační hodiny

Pondělí

07:00 - 15:00
MUDr. Malušek

Úterý

07:00 - 12:00

13:00 - 15:30  
Ambulantní zákroky

Středa

Operační den Nemocnice NMnM

Čtvrtek

07:00 - 10:00  Děti a dorost

10:00 - 12:00  
UZ vyšetření kyčlí novorozenců

13:00 - 14:00  Děti a dorost

14:00 - 16:00  Podiatrie

Pátek

07:00 - 12:00

13:00 - 14:30

 

------------------------------

 

aktuální informace o provozu /dovolená na www.poliklinikazr.cz

Zanechte vzkaz

Loading...