Ortopedická ambulance

Poliklinika Žďár nad Sázavou

Operace přednoží     Podiatrie     Služby

   

Na ortopedické ambulanci pracuji s kolegou                                                                   MUDr. Petrem Maluškem. Provoz ortopedické ambulance naplňuje kompletní spektrum péče o pohybový aparát.

V dnešní pojetí je ortopedie operační obor. Preferujeme osobní přístup v komplexní péči o pacienta. V praxi to znamená, že jeden specialista řídí u pacienta léčbu konzervativní, ev. indikuje operativu. Ve většině případů sám operuje a taktéž obstará a garantuje pooperační péči. Naše partnerské pracoviště je ortopedické oddělení pod vedením Prim. Doc. MUDr. J. Pilného Ph.D. ve spádové nemocnici v Novém Městě na Moravě.

K vyšetření na ortopedické ambulanci standardně objednáváme. Osobně, telefonicky a e-mailem. V případě potřeby akutního vyšetření, informujeme pacienty v tom smyslu, že každý má svého registrujícího – ošetřujícího lékaře, lékaře prvního kontaktu, kterého by měl při zdravotních obtížích vyhledat. Pokud ošetřující lékař vyhodnotí stav, jako vyžadující neodkladné vyšetření ve specializované ambulanci, vydá písemnou žádanku k akutnímu ortopedickému vyšetření. V tom případě je klient v naší ambulanci přijat bez objednání. Prosíme o respektování provozního řádu ambulance.

Články     Fotogalerie

"Salus aegroti - suprema lex."

Zdraví nemocného je nejvyšší cíl.

Ordinační hodiny

Pondělí

07:00 - 15:00
MUDr. Malušek

Úterý

07:00 - 12:00

13:00 - 15:30  
Ambulantní zákroky

Středa

Operační den Nemocnice NMnM

Čtvrtek

07:00 - 10:00  Děti a dorost

10:00 - 12:00  
UZ vyšetření kyčlí novorozenců

13:00 - 15:00  Děti a dorost

Pátek

07:00 - 12:00

13:00 - 14:30

 

------------------------------

 

aktuální informace o provozu /dovolená na www.poliklinikazr.cz

Zanechte vzkaz

Loading...