Služby

V rámci objektivního vyšetření rutinně využíváme moderní a nezatěžující sonografické vyšetření, které je v současné době u některých ortopedických diagnóz suverénní a nezbytné. Na poliklinice máme veškeré zázemí komplementu, v popředí s rengenologickým pracovištěm a laboratoří. V mezioborové péči máme možnost v rámci jedné budovy koordinovat spolupráci se specialisty především odbornosti neurologie, chirurgie, rehabilitace a dalších. Optimální je spolupráce s rehabilitačním oddělením polikliniky. Od června 2010 jsme rozřířili poskytovanou péči o moderní neivazivní terapii rázovou vlnou, která je v hodnou alternativou v komplexním řešení mnoha ortopedických diagnóz.

Deformity přednoží


Lidská noha je velmi důmyslný, anatomicko-funkční systém, který je výborně přizpůsobený běžné zátěži. Vlivem řady vnitřních a vnějších faktorů může odolnost k zatížení slábnout a dochází k rozvoji typických statických deformit.

Více informací

Ambulantní zákroky


Na naší ambulanci provádíme u pacientů bez mimořádných rizikových faktorů ambulantní operační zákroky v lokální anestesii.

Více informací

Terapie rázovou vlnou


Rázová vlna je jedna z nejúčinnějších současných léčebných metod, která je pro Vás k dispozici v léčbě bolesti pohybového aparátu. Ta je vhodnou alternativou v komplexním řešení mnoha ortopedických diagnóz.

Více informací